PHU Robert Kostrzewa, Wieluń
   phurekreacja@gmail.com, tel: 600 914 650

WYPOSAŻENIE I OBSŁUGA IMPREZ PLENEROWYCH

NOWOŚĆ!!!  MOBILNE KINO 9D - obraz 3D - ruchome fotele (72 kierunki) - woda z góry i z przodu - wiatr i churagan - bańki mydlane - śnieg - dym - płomień - łaskotanie nóg i pleców - wysokiej jakości dżwięk - podgląd na zewnątrz. Okazja do przeżycia niewiarygodnej przygody. Różnorodne tematycznie filmy. Sprzęt najnowszej generacji umieszczony na kontenerze samochodu. Oprócz znanych już efektów kina trójwymiarowego, widz czuje zapach, temperaturę, powiew wiatru, bryzę wodną i doświadcza wielu wrażeń od których mocno podnosi się poziom adrenaliny. Tego nie da się wyobrazić, to trzeba przeżyć. Potrzebny teren to 7 x 3m. Napięcie 380V.
7,2 m wysokie eurobungy z trampolinami o średnicy 4,3 m daje gwarancję wysokich skoków i możliwość wykonywania bezpiecznych salt. Grawitacja tu nie istnieje. Zabawa jest znakomita, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Potrzebne miejsce: 10 x 0 m. Napięcie 230V, 2 kW.
Kolorowe kule wodne w basenie o wymiarach 6 x 8 m lub 8 x 8 m. Znakomita zabawa zwłaszcza w słoneczne, letnie dni. Organizator zapewnia 10 do 15 metrów sześciennych wody i w miarę równy teren. Kule i baseny mamy także w ofercie sprzedażowej. Informacje przez email lub telefonicznie.
Zjeżdżalnia to podstawowy element każdej imprezy plenerowej. Ta, Bajdocja, ma wysokość 7 m, w podstawie zajmuje 9 x 7 m. Ma bardzo bezpieczny profil zjazdu, dzięki czemu dzieci nie wpadają na siebie. Inna nasza zjeżdżalnia, Jungle Mania, jest tak samo zbudowana, ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Potrzebne napięcie: 230V 1,1kW.
Opis, jak powyżej. Jedynie inny wygląd.
Ten zamek, to nasz nowy nabytek. Bajeczne Zoo. Piękny, kolorowy, ogromny ( 15 x 7 m), mnóstwo figur, zjeżdżalnie, tory przeszkód, zmieści bezpiecznie nawet 20 dzieci. Hit, hit, hit... Potrzebne napięcie 230V, 1,5 kW. Dostępny w naszej ofercie sprzedażowej.
Tak wyglądała impreza w hali sportowej.
Ten zamek jest również nowiutki, ale mniejszy - 5 x 7 m. Jednak ilość figur i zjeżdżalnia powodują, że jest bardzo atrakcyjny. Kolory i grafika dodają mu uroku. Dzieci czują się w nim znakomicie. Jest bardzo bezpieczny (potwierdza to atest) i satysfakcjonuje tym dorosłych. Więcej zdjęć w galerii. Gwarancja zadowolenia!     Potrzebne napięcie 230V, 1,1 kW. Dostępny w naszej ofercie sprzedażowej.
Czy ktoś utrzyma się na byku? Nikt! Ale niektórzy potrafią walczyć do upadłego - a to jest pewne. Super atrakcja, szczeglnie na imprezy firmowe. Zasilanie: 230V, 3,5 kW.
Tradycyjny, bezpieczny zamek do skakania. Wysokie ściany, estetyczny wygląd. Rozmiar 5 x 6 m. Zasilanie 230V, 1,1 kW.
Basen na koloreowe piłeczki - suchy basen. Rozmiar 5 x 5 m. asilanie 230V, 1,1 kW.
Trampoliny ogrodowe z siatką i drabinką różnych rozmiarów, to nasz firmowy towar. Wynajmujemy, oraz sprzedajemy na www.taniatrampolina.pl.
Wata cukrowa i popkorn. Bez tego nie ma dobrego fetynu. Sprzedajemy również hurtowo, na imprezy firmowe. Wata na patyku i we wiederkach lub foliówkach.
Copyright: www.dmuchance.info                                           email: phurekreacja@gmail.com                                 tel: +48 600 914 650